Në një lidhje të re pas ndarjes nga Semi? Flet Bojken Lako

Mediale Vip

Në një lidhje të re pas ndarjes nga Semi? Flet Bojken Lako

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 11:06
Bojken Lako dhe Semi Jaupaj

Një foto ku Bojken Lako shihej duke mbajtur dorën e një vajze u përfol gjatë një rrjet si një konfirmim që kantautori ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Semi.

Në një intervistë teksa u pyet për këtë, Bojken fillimisht ironizoi se e bëri për të “promovuar festivalin”, pra për vëmendje ose marketing.

“Po shiko tani desha të promovoj festivalin. Nuk kam dëshirë të flas shumë sepse këstu është si të thush maja e shpërndarjes së thashethemit dhe të lajmit.

Image
Postimi i tij

Deri sa kam vënë diçka në faqen time personale normalisht ka diçka shumë të mirë që ndihem mirë edhe…”- tha ai duke mos dhënë shumë detaje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat