“Keshi”, kënga më e re nga Fero

Mediale Vip

“Keshi”, kënga më e re nga Fero

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 13:14
Fero

Rap-artisti nga Gjilani, Feronit Shabani – Fero, ka lansuar projektin e ri muzikor të titulluar “Keshi”.

Kjo këngë e 24-vjeçarit është shoqëruar edhe me videoklip në një vend të veçantë.

Projeki është realizuar në studion e ZzapnChriss kurse producent ekzekutiv njëherësh menaxher është Mehmet Elshani.

Krahas kanalit YouTube, projekti është publikuar edhe në platformat e tjera digjitale.

Fero ndërkaq këtë vit është rikthyer sërish në grupin On Records, në të cilin nisi fillimisht karrierën.

Ai po vazhdon të jetë aktiv dhe mjaft i angazhuar edhe me koncerte e mbrëmje muzikore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat