E papritur në emision, këngëtari ia plas troç Donald Veshajt: Suksesin tënd me femrat nuk...

Mediale Vip

E papritur në emision, këngëtari ia plas troç Donald Veshajt: Suksesin tënd me femrat nuk...

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 08:33
Donald Veshaj, Beatrix Ramosaj, G-Bani dhe Bora Zemani

Këngëtari G-Bani ka folur mbrëmjen e djeshme rreth jetës së tij private, duke ironizuar edhe Donald Veshajn për “suksesin” e tij me femrat.

Këngëtari ka rrëfyer detaje nga jeta e tij, duke zbuluar se statusi i tij është beqar, pra nuk është nuk është i martuar por nxiti dyshimet se mund të jetë në një lidhje. I ftuar në “Më Lër të Flas”, teksa i përgjigjej vëllezërve Veshaj për suksesin e tij me femrat, G-Bani iu drejtua Donaldit duke i thënë se nuk e ka suksesin si ai me femrat, referuar kështu historive të tij të dashurisë me Bora Zemanin dhe Beatrix Ramosajn.

Biseda:

Donald Veshaj: Si është marrëdhënia jote me Crazy Girl?

G-Bani: Marrëdhënie miqësore.

Donald Veshaj: Ti je i lidhur, i martuar, i fejuar?

G-Bani: Unë nuk jam as i lidhur as i martuar. Nuk jam bosh. Kam ndjenjat e mia për njerëz që i dua i dashuroj por nuk i bëj publike. Për sa i përket suksesit me femra, suksesin që ke ti unë nuk e kam ta dish.

Ndër të tjera ai u shpreh se sillej mirë me vajzat, pasi nuk i konsideron si trofe, ndërsa rrëfeu edhe arsyet.

Biseda:

Donald Veshaj: Në atë kohë a ke qenë i suksesshëm?

G-Bani: Femrat nuk janë një trofe që të kesh sukses me to. Nuk janë një objektiv, krijo një marrëdhënie shoqërore dhe nëse krijon tërheqje seksuale lidh diçka me të.

Donaldi: Ke qenë njeri i ndjeshëm apo që eksperimentoje me vajzat?

G-Bani: Nuk kam qenë për dy arsye se ata që më donin nuk i doja dhe ato që i doja nuk më donin, kështu që nuk kishte arsye.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat