Arta Bajramit i vdes nëna

Mediale Vip

Arta Bajramit i vdes nëna

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 10:07
Arta Bajrami

Këngëtares së njohur kosovare, Arta Bajramit i ka vdekur nëna.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, e cila njoftoi se varrimi do të bëhet sot tek varrezat në Arbëri.

“Të Allahut jemi dhe te Ai do të kthehemi Allahu të mëshiroftë oj Nëna ime 🤍

Varrimi do të bëhet sot në kohën e Ikindisë tek varrezat e Arbërisë në Prishtinë”, ka shkruar Bajrami.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat