Kris Jenner, kandidate për Presidente të SHBA-ve?

Mediale Vip

Kris Jenner, kandidate për Presidente të SHBA-ve?

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 10:21
Kris Jenner

Kris Jenner bëri një njoftim të rëndësishëm ditën e enjte. Ajo tha se do të kandidojë për Presidente të SHBA-ve!

Ylli i reality show i “The Kardashian” ka publikuar një video në TikTok ku ndan këtë lajm, së bashku me një portret zyrtar të fushatës dhe muzikë presidenciale.

Jenner shkroi në postimin e saj: “Jam shumë e emocionuar të njoftoj më në fund …”.

Megjithatë, për çdo kritikues të familjes Kardashian, i themi që duhet të qetësohet pasi e gjitha ishte një shaka nga ana e Kris Jenner.

Ajo iu bashkua trendit viral #Krissed.

Kris e ka përdorur këtë trend duke bërë së fundmi edhe një shaka për të gjithë.

Megjithatë nuk do të ishte e çuditshme nëse Kris do të kandidonte vërtetë për Presidente të SHBA-ve.

Në fund të fundit, kujtojmë që reperi Kanye “Ye” West kandidoi për President në vitin 2020.

Ndoshta familja Kardashian-Jenner ka aspirata lidhur me politikën.

Kris Jenner grumbullon plot 2.2 milionë ndjekës në TikTok dhe videoja e saj e fundit- pra videoja e “kandidimit për Presidente”- ka marrë plot 21,9 milionë shikime.

Së fundmi, Kris Jenner është pyetur nga e bija Khloé Kardashian lidhur me romancën e saj prej kohësh me Corey Gamble. Khloé e ka ngacmuar duke e pyetur nëse ajo është martuar në fshehtësi. Mirëpo Kris iu përgjigj duke thënë: “Jo, nuk jam martuar në fshehtësi”.

Image
Kris Jenner
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat