Edita Sopjani bëhet nënë për herë të parë

Mediale Vip

Edita Sopjani bëhet nënë për herë të parë

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 11:49
Edita Sopjani

Këngëtarja e njohur shqiptare, Edita Sopjani, ka njoftuar se është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe partneri i saj, Përparim Olluri, kanë mirëpritur një djalë që e kanë pagëzuar me emrin Rio.

Artistja besohet se ka lindur në Gjermani më 23 qershor, pasi është zhvendosur atje prej afro një viti.

“Jeta jonë u plotësua me ty Rio jonë! Mirë se erdhe në mesin tonë, do të të duam pa fund unë e babi! 23.06.22”, ka shkruar ajo.

Image

 

Të shumta kanë qenë urimet në hapësirën për komente që ka marrë nga miqtë e ndjekësit.

Edita i dha fund beqarisë gjatë vitit që lamë pas në një dasmë të organizuar në Prishtinë.

Ajo ka qenë më pasive viteve të fundit në muzikë, ndërkohë që po praktikonte profesionin e gazetarisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat