Khloe ka një shpjegim për xhirimin që u zbulua të ishte i inskenuar në ‘The Kardashians’

Mediale Vip

Khloe ka një shpjegim për xhirimin që u zbulua të ishte i inskenuar në ‘The Kardashians’

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 20:30
Khloé Kardashian

Khloé Kardashian foli për inskenimin e një takimi familjar të transmetuar në shfaqjen “The Kardashians”, pasi u kritikua ashpër në rrjet.

Në një intervistë për "Hot Ones", Khloe shpjegoi:

"Nuk është se ato gjëra nuk ndodhën, por ndonjëherë ata nuk kapnin audion ose ndonjëherë mikrofonët fiken. Unë e kuptoj se shumë prej skenave mund të jenë vërtet ashtu siç ishin, por ata thjesht mund të duhet të ribëjnë diçka ose të kalojnë disa gjëra. Unë jam vërtet e vetëdijshme për këto gjëra."

Kardashian i tha prezantuesit të emisionit se ajo shpesh sheh gabime të evidentuara në shumë faqe ose llogari fansash - edhe kur këto gabime janë "super të vogla".

Javën e kaluar, shikuesit symprehtë kritikuan familjen Kardashian-Jenner për inskenimin e një pjese që supozohej të ishte xhiruar menjëherë pasi skandali i tradhtisë së Tristan Thompson doli në dritë. Në skenën që thuhej të ishte filmuar në dhjetor 2021, Kourtney kishte të njëjtën veshje, model flokësh dhe manikyr që u fotografua në Malibu në muajin janar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat