Morena Taraku shfaqet elegante në imazhet e fundit

Mediale Vip

Morena Taraku shfaqet elegante në imazhet e fundit

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 00:42
Morena Taraku

Artistja e njohur shqiptare Morena Taraku publikon vazhdimisht imazhe të ndryshme në rrjete sociale.

Ish-missi shqiptar njihet për jetën e saj luksoze që shfaq shpesh herë në këto imazhe.

Së fundmi Morena ndau disa fotografi në Instagram ku u shfaq mjaft elegante.

“Çastet”, ishte mbishkrimi i artistës.

Rikujtojmë se Morena ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat