Bashkimi i Donaldit me Borën, Meridiani shpërthen ‘bombën’

Mediale Vip

Bashkimi i Donaldit me Borën, Meridiani shpërthen ‘bombën’

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 09:10
Meridian Ramcaj

Ish-banori i Big Brother Vip Albania, Meridian Ramcaj, i ftuar dje në emisionin “Fitstation” ka bërë një histori të rrallë për jetën e tij dhe jo vetëm.

I pyetur për rikthimin e mundshëm të Donald Veshajt dhe moderatores Bora Zemani, ish-banorja e BBV-së nuk ka nguruar të ironizojë dyshen.

“Thonë se në mal kur nuk shkrin bora mbledh gjithë pisllëkun dhe e ruan.

Mos u mundo ta shkelësh atë borë se pis gjithmonë”, tha Meridiani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat