Prindër të 3 fëmijëve, rimartohet deputeti shqiptar, dalin pamjet nga ceremonia e dasmës

Mediale Vip

Prindër të 3 fëmijëve, rimartohet deputeti shqiptar, dalin pamjet nga ceremonia e dasmës

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 10:35
Arben Pëllumbi dhe bashkëshortja Dori Pëllumbi

Deputeti i Partisë Socialiste Arben Pëllumbi dhe bashkëshortja Dori Pëllumbi kanë ribërë ceremoninë e tyre të martesës.

Në video e publikuara në rrjetet sociale, çifti shihet duke kërcyer në ritmet e këngës së Klajdi Harunit dhe Brunos.

Bashkëshortja e deputetit ka veshur një fustan të bardhë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Teuta🌺 (@teadupi)

Ata janë prindër të tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat