Këngëtari Carlos Vives flet për gjendjen e Shakirës pas ndarjes nga Pique: Ajo është e trishtuar

Mediale Vip

Këngëtari Carlos Vives flet për gjendjen e Shakirës pas ndarjes nga Pique: Ajo është e trishtuar

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 07:06
Carlos Vives, Shakira

Kantautori kolumbian, Carlos Vives konfirmoi se Shakira po kalon një periudhë të vështirë pas ndarjes së saj të fundit nga qendërmbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique.

Vives, i cili publikoi këngën “La Bicicleta” në bashkëpunim me bashkatdhetarin e tij në vitin 2016, pranoi se Shakira kohët e fundit po kalon një periudhë të vështirë.

“Ajo është e trishtuar”, tha Vives në një gala që festonte 30 vjetorin e radiostacionit muzikor ‘Cadena 100’.

“Ajo po kalon një kohë shumë të vështirë”, u shpreh tutje artisti, shkruan Marca.

Vives kishte vetëm fjalë të mira për të thënë për Piquen dhe shmangu diskutimin e thashethemeve të tradhtisë që rrethonin lojtarin, duke uruar më të mirën për të dyja palët.

Pique u pa në Londër përpara Wimbledonit, me raporte që thuhej se ai theu telefonin e një fotografi të shtypit pasi ky i fundit u përpoq të merrte imazhe të yllit të Barcelonës.

Ndërkohë, disa grafitë u pikturuan jashtë shtëpisë së familjes së Shakirës në Barcelonë.

Mesazhet përfshinin fraza të tilla si “Të dua grua e bukur”, “Po vij për ty, dashuria ime” dhe “Unë jam gati të martohem me ty tani dhe të të mbështes”.

Ish-çifti u ndan që u ndan në fillim të këtij muaji janë prindër të dy fëmijëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat