Lajm i trishtë/ Vdes para kohe nga jeta komediani i njohur

Mediale Vip

Lajm i trishtë/ Vdes para kohe nga jeta komediani i njohur

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 09:09
Nick Nemeroff

Komediani kanadez, Nick Nemeroff ka ndërruar jetë në moshën 32-vjeçare, njoftoi familja e tij.

Ndërkohë, ende nuk dihet shkaku i vdekjes.

Nemeroff ishte bërë shumë i njohur në Kanada, pas pjesëmarrjes në Conan dhe në Just For Laughs.

“Me pikëllim të thellë njoftojmë vdekjen e papritur të vëllait tonë të dashur Nick Nemeroff”, tha familja.

“Përkushtimi i Nick për komedinë stand up ishte i jashtëzakonshëm dhe dha rezultate të mahnitshme.”, thuhej më tej në deklaratë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat