Ndahet edhe çifti i radhës i “Për`Puthen”?

Mediale Vip

Ndahet edhe çifti i radhës i “Për`Puthen”?

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 17:23
Erioni dhe Mikela

Mikela dhe Erioni janë njëri nga çiftet që dolën nga emisioni “Për’Puthen”.

Dyshja ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë imazh krah njëri tjetrit.

Përveç kësaj edhe Mikela nxiti dyshimet për përfundim të lidhjes.

Mbrëmë gjatë një bisede virtuale me fansat ajo la të kuptohet se raporti i saj me Erionin nuk është më si më parë.

Image
Foto nga instagrami

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat