“Ndërkohë që të tjerët po merren me virgjërinë time”/ Fifi paralajmëron surprizën e papritur

Mediale Vip

“Ndërkohë që të tjerët po merren me virgjërinë time”/ Fifi paralajmëron surprizën e papritur

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 19:47
Fifi

Këngëtarja e njohur, Fifi ka qenë në qendër të mediave rozë ditët e fundit.

Shkak u bë një postim i saj në Instagram dedikuar të dashurit, Adisit.

Kjo bëri që të krijohej edhe një sherr mes saj dhe Zhaklin Lakatarit.

Nisur nga kjo rreth një orë më parë, Fifi ka bërë edhe një paralajmërim për këngën e saj më të re.

Ajo ka thënë se do të jetë duet dhe ka ftuar fansat ta gjejnë se me kë.

Nderkohe qe te tjere po mirren me virgjeritetin tim 😮‍💨 une po paralajmeroj qe per nja 5-6 dite del ni super Djegie me ereza “Tallavaje” lol😝

….. Ft Fifi ? Guess with who 👇🏼”, ka shkruar Fifi.

Image
Fifi

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat