Në stilin kauboj, Arbenita Ismajli mban të pasmet teksa merr poza sexy

Mediale Vip

Në stilin kauboj, Arbenita Ismajli mban të pasmet teksa merr poza sexy

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 06:56
Arbenita Ismajli

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismaili vazhdon të pozoj dhe të jetë në qendër të mediave rozë ani se është nënë.

Modelja mahnit me linjat e saj trupore sa herë që shfaqet në imazhe të reja.

Së fundmi ajo paraqitet në stilin kauboj e veshur me të zeza dhe duket për mrekulli.

Por, ajo që bie në sy është se modelja mban të pasmet në një nga fotot e realizuara dhe të ndara me ndjekësit në Instagarm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat