Tayna publikon një fragment nga klipi i duetit me Azet

Mediale Vip

Tayna publikon një fragment nga klipi i duetit me Azet

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 06:59
Tayna

Tayna dhe Azet ka kohë që e kanë paralajmëruar këngën e re, të cilën do ta sjellin me videoklip.

Dy yjet e hip-hopit i kanë bashkuar forcat për të sjellë bashkëpunimin e titulluar “Tequila”.

Në bazë të njoftimeve të mëparshme, projekti i ri do të publikohet më 30 qershor (ditën e premte).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tayna (@tayna)

Gjatë të martës, në profilin e Doruntina Shalës në Instagram është publikuar një fragment i videos së ardhshme muzikore.

Të dy artistët numërojnë një sërë hitesh pas vetes, ashtu që edhe dueti i ri pritet të pëlqehet nga fansat e muzikës së tyre. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat