Georgina merr vëmendjen në sfilatën e modës në Francë

Mediale Vip

Georgina merr vëmendjen në sfilatën e modës në Francë

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 08:51
Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez ka marrë vëmendjen me paraqitjen e saj  teksa arriti në sfilatën e modës Le Papier (The Paper) Simon Porte Jacquemus’ Fashion Show në Francë.

28-vjeçarja  dukej tepër sharmante me një fustan të ngushtë të zi, me shpatullat e hapura, me xhufka të gjata dhe një të çarë në pjesën e pasme.

Rodriguez kishte veshur taka të bardha.

 

Ajo mbante një çantë dore të vogël të zezë, një unazë diamanti vezullues dhe një varëse.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat