E dashura e Robertit ekspozon linjat seksi nga palestra

Mediale Vip

E dashura e Robertit ekspozon linjat seksi nga palestra

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 11:12
Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci

Duket sikur kohëve të fundit prej kur e ka bërë publike lidhjen me Robertin, Laureta e ka ‘lëshuar dorën’ sa i përket publikimit të fotove duke i ekspozuar linjat e saj trupore.

Së fundmi ajo paraqitet nga palestra, me një pamje seksi teksa mban të veshur një set ngjyrë të kuqe.

Dyshja sapo janë kthyer nga pushimet që po shijonin në plazhet turke.

Image
Laureta Maqedonci

Nga atje ata sollën jo pak imazhe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat