Kiara Tito flet troç: Me ish- të dashurin tentova të ishim shokë, por ai…

Mediale Vip

Kiara Tito flet troç: Me ish- të dashurin tentova të ishim shokë, por ai…

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 22:48
Kiara Tito

Moderatorja Kiara Tito ka treguar mbrëmjen e sotme në “Goca dhe Gra” se të mbash shoqëri me një person që ke pasur një lidhje më herët, nuk është shumë e thjeshtë.

Ajo tha se ka tentuar një gjë të tillë por personi tjetër e ka marrë këtë gjë si sinjal.

Kiara Tito: Me një nga ishat e mi, tentova që të kisha shoqëri sepse vjen një pikë që mbyllen disa gjëra dhe hapet një eksperiencë e re, kanë ndryshuar shumë gjëra e s’ke më ndjenja.

Por ne momentin që del e takon ose flet, tjetri edhe mund ta marrë si sinjal dhe nuk e pret mirë pjesën që mund ta kesh shok.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat