Me pozat mbi shtrat me fustan që ia thekson figurën, Megi Pojani rikthehet për të joshur

Mediale Vip

Me pozat mbi shtrat me fustan që ia thekson figurën, Megi Pojani rikthehet për të joshur

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 23:28
Megi Pojani

Megi Pojani është rikthyer në faqet rozë për të joshur vëmendjen me pozat e reja.

Modelja shqiptare është e njohur për format tërheqëse trupore, andaj fansat mezi presin publikimin e imazheve të reja.

Në postimet e reja në Instagram, bukuroshja paraqitet me një fustan që i vë në pah hiret e saj.

Ajo shfaqet e shtrirë mbi krevat duke pasur fokusin te pjesa e pasme e figurës së saj.

Ndryshe, në javët e fundit është duke u përfolur për një lidhje ndërmjet Megit dhe futbollistit Endri Çekiçi, për të cilën nuk janë deklaruar asnjeri nga protagonistët

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat