Kidda paralajmëron një surprizë për fansat

Mediale Vip

Kidda paralajmëron një surprizë për fansat

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 00:12
Kidda

Artisti shqiptar, Kidda ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

E këtë paralajmërim ai e ka bërë te ditur përmes një postimi në Instagram.

“Amelia” pritet të titullohet kjo këngë ku pritet të jetë me ritme verore.

Kidda nuk ka dhënë ndonjë detaj tjetër sa i përket këtij projekti muzikor. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat