“Kur bleta largohet nga kosherja…”- Bora Zeman i vë flakën rrjetit me fotot nga pushimet në Turqi

Mediale Vip

“Kur bleta largohet nga kosherja…”- Bora Zeman i vë flakën rrjetit me fotot nga pushimet në Turqi

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 12:41
Bora Zemani

Pas përfundimit të emisionit “Përputhen”, Bora Zemani po shijon disa ditë relaksi. Ajo së bashku me djalin e saj, Arborin dhe familjen ndodhen në Turqi për pushime.

Përgjatë këtyre ditëve prezantuesja ka ndarë me ndjekësit foto apo video të ndryshme nga vendi ku po qëndron. Së fundmi në llogarinë e saj Bora ka postuar disa foto duke pozuar me bikini ngjyrë të verdhë teksa i nxirrnin në pah dhe linjat e saj perfekte trupore.

Fotot kanë marrë komente të shumta pozitive, por ato çka ranë më së shumti në sy ishin tatuazhet që kishte ekspozuar moderatorja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

“Kur bleta largohet nga kosherja për të shijuar perëndimin buzëdetit”- shkroi ajo krahas fotove.

Me sa duket Bora po kalon kohë vetëm me familjen e saj por Donald  Veshajn nuk e shohim gjëkundi. Ai momentalisht ndodhet në Tiranë duke u marrë me programin e tij por nuk i dihet nëse në vijim edhe aktori do t’i bashkohet moderatores në Turqi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat