Luana Vjollca konfirmon bashkëpunimin me MC Kreshën, sjell një pjesë të shkurtër të klipit

Mediale Vip

Luana Vjollca konfirmon bashkëpunimin me MC Kreshën, sjell një pjesë të shkurtër të klipit

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 12:45
Luana Vjollca

Një tjetër bashkëpunim nga dy artistë të estradës shqiptare është drejt finalizimit.

Bëhet fjalë për moderatoren dhe këngëtaren, Luana Vjollca dhe reperin, MC Kresha të cilët janë në përgatitje të një kënge të re.

Bashkëpunimin e tyre e ka konfirmuar Luana teksa ka publikuar një pjesë të shkurtër të klipit të tyre.

Kënga mban titullin “Nuk o ka ma qet” dhe prezantuesja duket tejet joshëse në një fustan me lule teksa pranë saj ndodhet edhe reperi nga Mitrovica.

Dyshja nuk ka zbuluar datën e lansimit të projektit por kjo pritet të ndodh shumë shpejt.

Ndërkohë, kujtojmë që Luana së fundmi ka publikuar disa këngë të njëpasnjëshme nga projekti “Thuaje”.

Në anën tjetër, Luanën ka kohë që nuk e shohim pjesë të ekraneve televizive që kur u largua nga Top Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat