Ronela publikon këngën e re

Mediale Vip

Ronela publikon këngën e re

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 10:57
Ronela Hajati

Projekt të ri muzikor ka sjellë edhe artistja tjetër shqiptare, Ronela Hajati.

Kënga titullohet “Caramel” dhe është në gjuhen italiane.

Projektit muzikor iu është bashkëngjitur edhe videoklipi ku artistja është shfaqur mjaft provokuese.

Ronela në bashkëpunim me Gotham Disci dhe Marko Polo është përkujdesur për muzikën e këngës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat