Fansat janë shokuar kur kanë zbuluar arsyen qesharake pse Jennifer Lopez refuzoi të performonte në një shfaqje televizive

Mediale Vip

Fansat janë shokuar kur kanë zbuluar arsyen qesharake pse Jennifer Lopez refuzoi të performonte në një shfaqje televizive

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 19:28
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ka qenë kryefjala e mediave të huaja, kryesisht për arsye pozitive pas publikimit të dokumentarit të saj në Netflix ‘Halftime’.

Por këngëtarja australiane Dannii Minogue ka zbuluar një të pathënë për JLo, gjë që e bën këngëtaren të përcjellë një përshtypje jo të mirë për fansat.

Minogue pretendon se Lopez dikur urdhëroi të ridekorohej e gjithë dhoma e saj e zhveshjes në setin e shfaqjes muzikore britanike ‘Top of the Pops’.

Thuhet se Lopez ka kërkuar që “gjithçka të ishte e bardhë”, përndryshe ajo do të kishte refuzuar të dilte në skenë.

“Ndërsa i dëgjoni ato histori divash, ka një për të cilën në fakt mund t’jua garantoj,” tha Minogue në podkastin e saj të viteve ’90 me Dannii Minogue.

“Isha në Top of the Pops dhe më thanë se Jennifer Lopez ishte rrugës, por ajo refuzoi të performonte nëse dhoma e saj në prapaskenë nuk ridekorohej.

Më thanë se gjithçka duhej të ishte e bardhë, duke përfshirë edhe divanin. Kërkova të hyja dhe të shihja dhomën pasi ajo nuk ishte aty në atë moment… Unë po shikoja çdo detaj.

Gjithçka që mund të mendoja ishte që: ‘ylli është e mbuluar kokë e këmbë në makeup si mund të ulesh në një divan të bardhë?”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat