Shifra marramendëse që kërkoi Loredana për të qenë në “Alba Festival”

Mediale Vip

Shifra marramendëse që kërkoi Loredana për të qenë në “Alba Festival”

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 21:38
Loredana

Sot e nesër janë datat e parapara për Alba Festival në Zvicër.

Aty po performojnë e do performojnë artistët më në zë shqiptar.

Por, ka një mungesë.

Fjala është për Loredanën e cila përkundër se gjendet me kohë të plotë në Zvicër, nuk është në “line up” të koncertit.

E pyetur mbi arsyet, Loredana i ka rënë drejt.

Ajo në Instagram ka zbuluar se do duhej të paguhej 120 mijë euro që kjo të ndodhë.

Një çmim i tillë kaq i lartë nuk është dëgjuar më herët mes artistëve shqiptarë për vetëm një performancë.

Image
Postimi i Loredanës
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat