Benzema kapet mat, zbulohet modelja seksi që po kalon pushimet me yllin e Realit

Mediale Vip

Benzema kapet mat, zbulohet modelja seksi që po kalon pushimet me yllin e Realit

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 22:46
Xhordan Ozuna.

Karim Benzema la pas një sezon fanatstik me realin i cili u kurorëzua me suksesin në finalen e Ligës së Kampioneve.

Francezi duket se pushimet nuk është duke i kaluar vetëm teksa.

34-vjeçari është pikasur në shoqërinë e modeles amerikane Xhordan Ozuna.

Image
Xhordan Ozuna

 Fotoja e publikuara tregojnë çiftin në jahtin e futbollistit francez ku shfaqen shumë të afërt, gjë që kanë bërë fansat të mendojnë se Benzema po vazhdon të shënojë gola, këtë herë në jetën private.

Image
Benzema dhe Xhordan Ozuna
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat