Këngëtari i njohur shqiptar këndoi në dasmën e basketbollistit maqedonas dhe aktores turke

Mediale Vip

Këngëtari i njohur shqiptar këndoi në dasmën e basketbollistit maqedonas dhe aktores turke

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 11:20
Ebru Shahin dhe Cedi Osman

Dasma e aktores së njohur Ebru Şahin dhe basketbollistit Cedi Osman, u zhvillua në Maqedoninë e Veriut.

Çifti i njohur firmosën në Ohër, qytetin historik ku lindi Cedi Osman.

Dasma, ku morën pjesë miqtë e afërt dhe familjarët e çiftit, u mbajt me një varkë në liqen.

Pas dasmës, çifti u argëtuan duke luajtur muzikë maqedonase me të ftuarit.

Bertan Asllani u kujdes për argëtimin e të pranishmëve.

Çifti gjithashtu do të mbajnë edhe një tjetër ceremoni të martesës në një plazh në Çeşme të Turqisë, ku çifti është njohur.

Image
Bertan Asllani
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat