Pëlqehet bashkëpunimi nga Adelina Berisha dhe Sabiani

Mediale Vip

Pëlqehet bashkëpunimi nga Adelina Berisha dhe Sabiani

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 19:15
Adelina Berisha

Ka pak ditë që këngëtarët Sabiani dhe Adelina Berisha kanë publikuar këngën e tyre më të re.

“Ma kadal” titullohet kjo këngë me ritme verore, e cila që në ditët e para të publikimit, është pritur mirë nga publiku.

Në vetëm pak ditë, kënga tejkaloi shifrën e gjysmë milion klikimesh, duke e bërë kështu një prej këngëve më të pëlqyera të momentit.

Ky është bashkëpunimi i parë mes dyshes në fjalë.

Kënga u punua nga producenti Marsel Gunga dhe Saia, gjersa klipi është vizualizuar nga FullMoon Production.

Adelina përndryshe po vazhdon të jetë mjaft aktive me projekte muzikore e koncerte të shumta përgjatë verës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat