Arbër Hajdari publikon foton e rrallë me të fejuarën, zbulon çka po feston me vajzën e biznesmenit të njohur

Mediale Vip

Arbër Hajdari publikon foton e rrallë me të fejuarën, zbulon çka po feston me vajzën e biznesmenit të njohur

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 11:17
Arbër Hajdari dhe Vlera Devolli

Pas përfshirjes në “Big Brtoher VIP”, edhe pse si opinionist, jeta e tij pesonale u përfshi në media rozë e rrjete sociale. Dihej se Arbër Hajdari është në lidhje prej vitesh me Vlerën, vajza e biznesmenit të njohur Blerim Devollit.

Çifti para disa muajsh janë fejuar në qytetin e Tiranës. Përmes disa fotografive, Arbëri zbuloi për herë të parë partneren e tij, duke shkruar: “Vlera ime”

Por ai e ka mbajtur hermetike këtë pjesë dhe postimt numërohen me gishtat e njërës dorë.

Image
Arbër Hajdari dhe Vlera Devolli

Ditën e djeshme ai ka bërë një lëshim dhe na ka surprizuar me një foto me të fejuarën e tij.

Madje Arbri ka zbuluar edhe një tjetër detaj, ata kanë festuar përvjetorin e 4 të dashurisë.

“Unë fillova të flisja për punën time dhe Vlerën e tërhoqi puna, arritjet që ka ‘Fundjava’ edhe më kërkoi një material të ‘Fundjavës’ përmbledhje dhe i mora adresën e emailin dhe i thashë, do ta dërgoj kur të kthehem. Më pas i kam dërguar materialin, ka filluar duke e parë, kemi filluar duke folur, po për ne nuk ka qenë e lehte dhe vazhdon mos jetë e lehtë për shkak se Prishtina dhe Tirana janë edhe afër por janë edhe larg, çdo fundjavë ne jemi munduar të shqyrtojmë fundjavat”, u shpreh Arbëri disa kohë më parë në një intervistë ku zbuloi si është njohur më partneren e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat