Osman Azemi “përplaset” me kamarierin pasi ia dërgoi ujin në shishe

Mediale Vip

Osman Azemi “përplaset” me kamarierin pasi ia dërgoi ujin në shishe

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 09:53
Osman Azemi

Osman Azemi ka nisur ditën me një humor rreth vendimit të qeverisë për shërbim të detyrueshëm të gojës me ujë në gastronomi.

Në video, Kamarieri i servon humoristit një shishe qelqi me ujë.

Por Azemi e refuzon duke kërkuar ujë të çezmes.

Kjo video e Azemit ka ardhur në vargun e shumë ironizimeve në rrjetet sociale pas vendimit të  ri të qeverisë, ku obligon bizneset për të shërbyer klientët, nga rubineti me ujë të pijshëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat