“Jam e mërzitur”/ I ndodhi ajo që nuk e priste kurrë, ja veprimi më i fundit i Monikës

Mediale Vip

“Jam e mërzitur”/ I ndodhi ajo që nuk e priste kurrë, ja veprimi më i fundit i Monikës

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 10:17
Monika Lubonja

Aktores së njohur, Monika Lubonja i ka ndodhur e papritura.

Ish-banores së Big Brother VIP, i kanë vjedhur Instgramin dhe lajmin e bëri të ditur vetë ajo.

Përmes një video të postuar nga profili i saj në Tiktok, Monika thotë se është ka dy ditë pa Instagram dhe është shumë e mërzitur. Kjo pasi ky aplikacion për të gjithë personazhet e famshëm është kthyer në një domosdoshmëri për punë.

Mirëpo kjo nuk e ka ndalur aktoren e cila ka vendosur ti përkushtohet Tik Tokut.

Monika ka publikuar një video nga Big Brother ku shfaqet me Donaldin dhe Dagz.

“Një nga momentet më të bukura që kam kaluar në shpi" shkruan Monika krah videos.

Image
Postimi i Monika Lubonjës
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat