Enca: Jam pornostare për të dashurin tim

Mediale Vip

Enca: Jam pornostare për të dashurin tim

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 21:20
Enca

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, komentohet shpesh herë për jetën e saj private.

Në një bisedë virtuale më fansat ajo u pyet se a është “p****stare”.

Image

 

Artistja nuk ngurroi të përgjigjej se e tillë është vetëm për të dashurin e saj.

Pas një pauze Haxhia u rikthye para disa kohësh me bashkëpunimin e ri muzikor të titulluar “Kalle”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat