Luana Vjollca publikon bashkëpunimin me Mc Kreshën

Mediale Vip

Luana Vjollca publikon bashkëpunimin me Mc Kreshën

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 21:21
Luana Vjollca dhe MC Kresha

Sot, është lansuar edhe një bashkëpunim i ri muzikor.

Fjala është për dyshen Mc Kresha dhe Luana Vjollca të cilët sot kanë publikuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net

Kënga titullohet “Nuk o ka ma qet” dhe është kompletuar edhe në aspektin vizual.

Për tekstin e këngës janë përkujdesur Aida Baraku dhe Mc Kresha ndërsa për muzikën Armend Rexhepagiq.

Dyshja janë mjaft aktive me publikimin e projekteve të tjera dhe po shijojnë sukseset e projekteve muzikore.
 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat