Kjo është artistja që do bashkëpunoj me Gold Ag në projektin e ri muzikor

Mediale Vip

Kjo është artistja që do bashkëpunoj me Gold Ag në projektin e ri muzikor

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 21:24
Gold Ag

Rep-artisti i njohur shqiptar Gold Ag së fundi ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

E këtë këngë ai do ta sjellë në bashkëpunim me artisten shqiptare Fatmira Breçani.

Ky projekt muzikor pritet të titullohet “Oj dashni”.

Artisti nuk ka dhënë ndonjë detaj tjetër lidhur me datën e as kohën e lansimit te këngës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat