“Aq shumë po e dojna njëri tjetrin na kolegët, sa s’po mundemi me bë këngë vet”

Mediale Vip

“Aq shumë po e dojna njëri tjetrin na kolegët, sa s’po mundemi me bë këngë vet”

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 21:50
Ledri Vula

"Alba Festival" mblodhi shumë shqiptarë në Zvicër, që të gjithë për të parë nga afër performancat e më të pëlqyerve nga këngëtarët tanë.

Artistë të mirënjohur interpretuan këngët e tyre, para një numri të madh të fansave.

E padyshim se ky organizim nuk do të dukej në nivelin që ishte pa rep-artistin, Ledri Vula.

Ai për emisionin “Mirage” foli rreth planeve të së ardhmes, si në aspektin personal, por edhe në atë profesional.

“Qaq shumë po e dojna njëri tjetrin na kolegët, sa s’po mundemi me bë këngë vet”, ishte një pjesë e deklaratës së artistit kur u pyet për bashkëpunime.

Dihet mirë se Ledri që nga fillimi i karrierës kishte bashkëpunime të shumta, e të tilla ishin edhe realizimet e fundit muzikore.

Ditë më parë Ledri publikoi këngën “Gelato” bashkë me Adrian Bujupin, e muaj më parë edhe bashkëpunimin me Kidën dhe Butrint Imerin.

Ledri tha se ka ende projekte për të publikuar këtë verë, e fansat padyshim se mezi i presin ato.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat