Pajtohen Mc Kresha e Ghetto Geasy?

Mediale Vip

Pajtohen Mc Kresha e Ghetto Geasy?

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 00:46
Kresha, Geti

Dy reperet e njohur kosovar, MC Kresha dhe Ghetto Geasy ka vite që nuk flasin me njëri-tjetrin.

Përkundër se në fillimet e karrierës së tyre ishin shokë, dyshja i ndanë rrugët dhe tash e shumë vite nuk flasin me njëri-tjetrin.

Por, duket se inateve mes dyshes i ka ardhur fundi. Të paktën kështu duket në veprimin e fundit të Getit.

Sot Luana Vjollca publikoi këngën “Nuk po ma qet” në bashkëpunim me MC Kreshën.

Image

Se a është bërë “sebep” Luana Vjollca për pajtimin e dy reperëve, mbetet të shihet. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat