Shota Baraliu dëshiron burrin më të ri se vet: S’jam unë motër medicinale me jep kokrra tensioni

Mediale Vip

Shota Baraliu dëshiron burrin më të ri se vet: S’jam unë motër medicinale me jep kokrra tensioni

Më: 21 korrik 2022 Në ora: 20:29
Shota Baraliu

Shota Baraliu është aktorja e njohur kosovare.

Pjesëmarrjet e saja në intervista të shumta e postime të ndryshme në rrjete sociale marrin vëmendjen e publikut.

Së fundmi ajo në një intervistë në T7 tregoi se është beqare dhe se e dëshiron burrin më të ri se vetja.

“S’jam unë motër medicinale me jep hapa…”, tha ajo ndër tjerash.

Ndryshe Baraliu shpesh herë me anë të postimeve të ndryshme komenton situata të ndrtyshme që ndodhin në vend. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat