Del fotoja e parë e Einxhelit me barkun e rrumbullakosur

Mediale Vip

Del fotoja e parë e Einxhelit me barkun e rrumbullakosur

Më: 7 gusht 2022 Në ora: 22:59
Einxhel Shkira dhe DJ Dagz

Është publikuar fotoja e parë e Einxhel shtatzënë.

Faqja “Vipat e Bllokut” kanë kapur ish-banoren e Big Brother me të dashurin e saj Dj Dagz teksa ishin duke ecur rrugëve të Tiranës.

Media ka raportuar për shtatzëninë e saj madje ka zbuluar se është rreth javës së 16-të.

Image
Einxhel Shkira dhe DJ Dagz

Deri tani, çifti s’ka publikuar asgjë madje as nuk kanë komentuar rreth lajmit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat