Vajza e madhe e Jessica Alba-s është një kopje e së ëmës, veçse më e gjatë se ajo

Mediale Vip

Vajza e madhe e Jessica Alba-s është një kopje e së ëmës, veçse më e gjatë se ajo

Më: 8 gusht 2022 Në ora: 06:13
Jessica Alba, Cash Warren

Vajza e madhe e Jessica Alba-s është më e gjatë se ajo! Aktorja dhe biznesmenja ndau në rrjetet sociale një foto së bashku me vajzën e saj 14-vjeçare, Honor, e cila i ngjan jashtëzakonisht.

“Unë dhe vogëlushja ime (nuk mund ta besoj që është kaq e gjatë),” shkroi aktorja në mbishkrimin e fotografisë në Instagram.

Përveç Honor, Alba ka edhe djalin Hayes, 4 vjeç, dhe vajzën Haven, 10 vjeç, me bashkëshortin e saj Cash Warren.

Në fillim të kësaj vere, çifti festoi me krenari që Honor mbaroi shkollën e mesme.

Jessica dhe Cash u martuan në vitin 2008 kur Jessica ishte shtatzënë në muajin e nëntë me Honor.

Image
Jessica Alba, Honor
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat