Rejon i ngrit temperaturat me hitin “Lojna”

Mediale Vip

Rejon i ngrit temperaturat me hitin “Lojna”

Më: 8 gusht 2022 Në ora: 18:18
Rejon

Rejon ka goditur me hitin e ri, këngën me titull “Lojna”, projekt ky i cili që në ditët e para ka marrë pëlqimin e publikut, duke u bërë mjaftë e dëgjuar. Teksti i këngës “Lojna” është shkruar nga Rejon, producent i këngës është Ghulo, ndërkaq videoklipi është punuar nga produksioni “Kotorri”.

Erjon Hajzeri, i njohur si Rejon, është artisti shqiptar që jeton në Itali dhe prej vitesh ka nisur të këndoj në studio të ndryshme, ndërkaq depërtimin në industrinë muzikore shqiptare e bëri vetëm para një viti. “Jepi gas” e bëri pjesë të tregut muzikor shqiptar.

Tutje ai erdhi me “500”, për të mos u ndalur më në rrugën e suksesit.

“Lojna” trajton temën e dashurisë toksike dhe është një nga super projektet e kësaj vere të mbushur me hite.BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat