Hiti nga David Dreshaj “Do dashni” arrin milionat për pak ditë

Mediale Vip

Hiti nga David Dreshaj “Do dashni” arrin milionat për pak ditë

Më: 8 gusht 2022 Në ora: 18:23
David Dreshaj

Nuk e ka lënë vetëm me super hitin "Ana" që kjo verë e nxehtë të kalonte por ai ka sapo ka publikuar një super projekt që mban titullin "Do dashni".

Ky është artisti me njaft stil e super zë David Dreshaj ku për tekstin e kësaj kënge ai ka bashkëpunuar me Elinel, e melodia dhe beat është realizuar nga Mixey Music, dhe rregjistruar dhe miksuar në studion e Darko Dimitrov.

Projekti ka edhe një super klip veror xhirimet realizuar në Athinën antike ku është vetë ai ideatori i videos e ku duket mjaft "In".

Kënga sapo është publikuar dhe që në start po pëlqehet mjaft.BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat