Evi Reçi ndan fotot provokuese, Kledi Hysa i lë komentin epik

Mediale Vip

Evi Reçi ndan fotot provokuese, Kledi Hysa i lë komentin epik

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 18:14
Evi Reçi dhe Kledi Hysa

Ish-konkurrenti i “Big Brother VIP”, Kledi Hysa prej disa kohësh përflitet për një lidhje me këngëtaren e njohur Evi Reçi.

Ata nuk kanë reaguar asnjëherë publikisht por veprimet në rrjete sociale “flasin” për një raport më shumë se sa miqësi mes tyre.

Së fundmi, ata kanë shtuar dyshimet dhe më shumë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by EVI RECI (@evireci)

Evi ka publikuar së fundmi në Instagram disa foto ku shihet e veshur me bikini, teksa pozon në një fushë tenisi.

Mirëpo, vëmendjen e ka marrë komenti që ka bërë Kledi. “Shumëëë mirëëë”, ka shkruar ish banori i shtëpisë së famshme shoqëruar me disa emoji flakësh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat