Kate e thërriste William-in me këtë pseudonim në fillimet e tyre

Mediale Vip

Kate e thërriste William-in me këtë pseudonim në fillimet e tyre

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 19:19
Kate dhe William

Njësoj si ne jombretërorët, edhe Kate dhe William përdorin pseudonime për njëri-tjetrin. Sipas Mirror, Kate Middleton ka përdorur një emër të çuditshëm për Princin William.

Tabloidi raporton se Kate e quante Princin William "Big Willy", por gazeta thekson se dukesha nuk e përdor më nofkën e çuditshme për bashkëshortin e saj.

Mesa duket, “Big Willy” e ka prejardhjen që nga vitet e universitetit të çiftit. Megjithatë, të ftuarit e dasmës mbretërore e shijuan kur Princi Harry e përdori këtë emër me shaka për të vëllanë gjatë fjalimit të tij të dasmës.

Një person i brendshëm tha për The Sun se anëtarët e familjes mbretërore, në përgjithësi, nuk janë shumë të mirë në komunikimin me njëri-tjetrin dhe se "nofkat janë një mënyrë për të hequr tensionin familjar".

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat