Manchester United kërkon t’ia ngrejë moralin një… pornostare

Mediale Vip

Manchester United kërkon t’ia ngrejë moralin një… pornostare

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 23:21
Mia Malkova

Manchester United kërkon t’ia ngrejë moralin një… pornostare.

Mançester Junajtidi debutoi në Premier Ligë me një disfatë në shtëpi kundër Brajtonit, ndërsa sot do të zbresë në fushë për ndeshjen e javës së dytë në transfertë ndaj Brentfordit.

Për ta ngritur “moralin” në kampin e “Djajve të Kuq” ka menduar Mia Malkova.

Pornostarja, e cila njihet si një tifoze e zjarrtë e Mançester Junajtidit, ka shpërthyer me disa postime “të zjarrta” në profilin e saj në “Instagram”.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat