Fansja imition Era Istrefin, këngëtarja bën reagimin e papritur!

Mediale Vip

Fansja imition Era Istrefin, këngëtarja bën reagimin e papritur!

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 00:46
Era Istrefi

Stili i saj ekstravagant dhe provokues e karakterizojnë padyshim Era Istrefin.

Artistja tashmë i është rikthyer goxha fuqishëm industrisë së muzikës, teksa po shijon sukseset e dy këngëve të saj më të fundit dhe koncertet e shumta që po realizon.

Era ka arritur të ketë një numër të madh fansash që e pëlqejnë muzikën e artistes dhe nuk është çudi që ata të frymëzohen prej saj.

Stili i saj ekstravagant dhe provokues e karakterizojnë padyshim Era Istrefin. Artistja tashmë i është rikthyer goxha fuqishëm industrisë së muzikës, teksa po shijon sukseset e dy këngëve të saj më të fundit dhe koncertet e shumta që po realizon. Era ka arritur të ketë një numër të madh fansash që e pëlqejnë muzikën e artistes dhe nuk është çudi që ata të frymëzohen prej saj. Së fundmi këngëtarja ka publikuar videon e një fanseje e cila e ka imituar duke u veshur njësoj si ajo dhe duke ‘performuar’ këngën “Bebe” përpara disa personave të cilët e filmojnë. “Wow sa mirë më paske imituar. Për një moment mendova se isha unë. Do të doja të isha aty”– shkroi Istrefi krahas videos.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar videon e një fanseje e cila e ka imituar duke u veshur njësoj si ajo dhe duke ‘performuar’ këngën “Bebe” përpara disa personave të cilët e filmojnë.

“Wow sa mirë më paske imituar. Për një moment mendova se isha unë. Do të doja të isha aty”– shkroi Istrefi krahas videos.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat