Luana ia la për pak telefonin Marinës dhe përfundoi duke gjetur këtë foto që do t’ju bëjë të qeshni!

Mediale Vip

Luana ia la për pak telefonin Marinës dhe përfundoi duke gjetur këtë foto që do t’ju bëjë të qeshni!

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 13:51
Marina dhe Luana Vjollca

Marina dhe Luana ndodhen në Itali, duke kaluar pushimet.

Nga moderatoret nuk kanë munguar fotot e videot duke na treguar si po i kalojnë ditët e duke na bërë edhe të qeshim me momentet gazmore.

Në një prej postimeve të fundit Luana ka treguar se ia ka lënë Marinës telefonin dhe kur e ka marrë ka gjetur këtë foto që e ka shkrirë së qeshuri.

Image
Luana Vjollca

“Ja çfarë fotosh gjen kur ja le telin Marinës”, shkruan Luana.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat