Gresa ndan momentin e lumtur me djalin

Mediale Vip

Gresa ndan momentin e lumtur me djalin

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 00:16
Gresa Behluli

Gresa Behluli në shumë aspekte është pjesë e lajmeve rozë.

Pas çdo postimi që bën, gjithmonë merr vëmendje me imazhet e shumta dhe të bukura që publikon.

Duke qenë e angazhuar në profesionin që ka, shumë pak kohë ka kohë për djalin e saj.

Image
Gresa Behluli

Këtë herë, ndan një moment teksa tregon që iu është përkushtuar të birit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat