Tha se marrëdhënia e tyre nuk do të zgjaste, Ilir Shaqiri reagon pas lajmit të shtatzanisë së Einxhel

Mediale Vip

Tha se marrëdhënia e tyre nuk do të zgjaste, Ilir Shaqiri reagon pas lajmit të shtatzanisë së Einxhel

Më: 16 gusht 2022 Në ora: 08:01
Einxhel dhe Dj Dagz

Mes urimeve të shumtë për shtatzaninë e Einxhel, një ndër personazhet që ka reaguar ishte edhe Ilir Shaqiri.

Ai do të mbahet mend pasi në fillimet e tyre, ai akuzoi Einxhel dhe Dagz se marrëdhënia e tyre nuk ishte e vërtetë dhe se nuk do të zgjaste për shumë kohë.

Pas konfirmit të shtatzanisë, poshtë videos së Einxhel ai ka komentuar: “I tejkaluat parashikimet, bravo ju qoftë”.

Image
Reagimi i Ilirit

Duke shuar tanimë çdo dyshim se çifti jo vetëm kanë ndërtuar një marrëdhënie të shëndetshme, por sot janë më të lumtur se kurrë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat