Veseli i “Big Brother Albania” publikon foto me të dashurën

Mediale Vip

Veseli i “Big Brother Albania” publikon foto me të dashurën

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 00:04
Vesel Kurtishaj

Ish-konkurrenti i “Big Brother Albania” Vesel Kurtishaj ka njoftuar për lidhjen e re.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook ai ndau imazh krah partneres së tij.

Image

Dyshja në këtë imazh shiheshin të lumtur krah njëri tjetrit dhe mori komente të shumta miqtë dhe fansat.

Theksojmë se e dashura e Veselit është këngëtarja, Frosina Muji. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat